Serwis Motorola Moto G7 Power

250.00 PLN
Dodano: Luty 18, 2021
Zmodyfikowano: Marzec 22, 2023
 • Lokalizacja: 539999519, Lublin, Lubelskie, Polska
Każdego dnia ciesz się długim i niezawodnym życiem swojego telefonu Motorola G7 Power. Nie wierzysz w to, że jest to możliwe? Telefon ma wiele rys i innych śladów zużycia na obudowie czy wyświetlaczu? Nie przejmuj się tym drobiazgiem. Nasz serwis na miejscu w Warszawie może odnowić Twojego Motorola G7 Power. Wymienimy w nim popękany ekran dotykowy na nowy i zabezpieczymy szkłem ochronnym. Zmienimy również popękaną obudowę na nową, aby ponownie mogła cieszyć Twoje oczy. Na tym jednak nasze możliwości się nie kończą. Co jeszcze możemy zaoferować w naszym serwisie? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju naprawy sprzętowe i programowe w telefonie Motorola G7 Power. Lokalizacja GPS nie działa tak dokładnie jak powinna? Problemem może być uszkodzona antena wewnętrzna GPS. Zdarza się że pomimo podłączenia ładowarki, telefon Motorola G7 Power nie ładuje się? Tu winnym może być wyłamane lub uszkodzone gniazdo ładowania USB. Długo możemy również mówić o wielu innych usterkach w telefonie Motorola G7 Power, z którymi możesz mieć styczność podczas jego wieloletniego użytkowania.

Wymiana Wyświetlacza LCD Motorola G7 Power (Oryginalny ekran)

Współczesne smartfony są coraz większe i mniej odporne na upadki. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na wyświetlaczu, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne podczas upadku. Właśnie tutaj dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power i jak możesz ją zrealizować w naszym serwisie.

Oczywiście producenci, tacy jak np. Motorola dbają o to, aby zapewnić ekranom i wyświetlaczom jak największą wytrzymałość konstrukcyjną. Stosują zatem odpowiednie materiały odporne na zarysowania i działania czynników zewnętrznych. Niestety mimo to, w wielu przypadkach okazuje się to jest niewystarczające. Uszkodzenie szybki w postaci pojedynczego pęknięcia lub uszczerbku kawałków szkła, może się okazać początkiem postępujących uszkodzeń, a w konsekwencji uszkodzeniem całego ekranu telefonu. Jak temu zapobiec i jak taką usterkę można usunąć?

Z czego składa się wyświetlacz LCD w Motorola G7 Power?

Osoba niewtajemniczona w budowę telefonów a dzisiejszych smartfonów, może zakładać że ekran składa się z pojedynczego elementu ze szklaną powłoką. Niestety nie jest to prawda. Aby ekran smartfonu mógł działać prawidłowo, składa się z dwóch niezależnych elementów takich jak:

Wyświetlacz LCD – jest to cześć odpowiedzialna za wyświetlanie obrazu na ekranie telefonu. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD może działać w jednej z wielu technologii, które odpowiadają między innymi za jakość obrazu, nasycenie kolorów, wyrazistość szczegółów, częstotliwość odświeżania, barwa itd.

Ekran dotykowy – smartfon Motorola G7 Power, podobnie jak wiele innych smartfonów posiada ekran dotykowy. Oznacza to że obsługa urządzenia odbywa się za pomocą palca lub wskaźnika, którym operujemy na ekranie telefonu. Pojemnościowy ekran dotykowy jest bardzo czuły na dotyk i przekazuje sygnał a dokładniej impuls bezpośrednio do procesora smartfonu, który odpowiada za uruchomienie poszczególnych procesów i działań w telefonie.

Jeśli jeden z tych dwóch elementów zostanie uszkodzony mechanicznie na przykład podczas upadku, telefon nie będzie działał prawidłowo. Niezbędna okazuje się wówczas wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power na nowy w pełni sprawny.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power

Jakie są podstawowe wskazania do wymiany wyświetlacza LCD w swoim telefonie? Czy osoba nie mająca żadnego doświadczenia jest w stanie rozpoznać uszkodzenie smartfonu bądź ekranu telefonu? Oczywiście że tak. Nie jest to nic trudnego w tym przypadku. Jakiekolwiek nieprawidłowości związane z używaniem telefonu, są bowiem zauważalne natychmiast. Można do nich w szczególności zaliczyć problemy takie jak:

Ekran dotykowy nie reaguje na dotyk – jeżeli telefon nie odpowiada na dotknięcia ekranu dotykowego, jest to znak że coś się zepsuło. Naciskasz jedno lub więcej miejsc na ekranie i nie przynosi to żadnych efektów? Telefon nie reaguje? Jest to dla Ciebie sygnał, że ekran dotykowy nie działa jak należy. W czym może tkwić problem? Przyczyn może być wiele. Uszkodzenie mechaniczne lub rozwarstwienie się warstwy ekranu dotykowego oraz wyświetlacza.

Wyświetlacz nie działa poprawnie, bądź nie działa prawidłowo na całej powierzchni – do tej usterki możemy przypisać bardzo szerokie spektrum awarii i uszkodzeń z tym związanych. Od niewłaściwego wyświetlania kolorów, poprzez zniekształcanie obrazu, aż po pojawianie się na ekranie różnego rodzaju anomalii. Inną przyczyną niewłaściwego wyświetlania obrazu są tak zwane martwe piksele. Pojedyncze nieaktywne punkty na matrycy LCD nie są jeszcze dużym zmartwieniem. Jeśli jednak ich liczba systematycznie się powiększa bądź ekran przestaje w ogóle wyświetlacz treści na telefonie, to sygnał że wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power będzie jedynym rozwiązaniem.

Jak w praktyce wygląda wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power?

Zaawansowane technologicznie telefony i smartfony wymagają doświadczonego serwisu. Ich złożona budowa w praktyce uniemożliwia przeprowadzenie wybranych napraw w domowym zaciszu. Konieczność posiadania specjalistycznych narzędzi i urządzeń pomiarowych sprawia, że tak wymagająca czynność jak wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power powinna być przeprowadzona w serwisie, który zna się na rzeczy i wie jaką konstrukcję ma dany telefon. Dlaczego jest to takie ważne? Mając do naprawy telefon wart kilkaset, a nawet często kilka tysięcy złotych, nie ma miejsca na pomyłki i podejmowanie decyzji w ciemno. Złe podłączenie przewodów lub ogniw baterii będzie skutkować tym, że całe urządzenie może ulec poważniejszej awarii. W naszym serwisie każdego dnia przeprowadzamy wiele różnych napraw, w tym właśnie wymieniamy wyświetlacze LCD w Motorola G7 Power. Za każdym razem naprawa kończy się zadowoleniem klienta. Jest to zasługa naszego wieloletniego doświadczenia, znakomicie wyposażonego zaplecza serwisowego oraz bardzo duża dostępność części zamiennych.

Wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power jak przebiega proces naprawy

Kiedy otrzymujemy telefon klienta do naprawy, zawsze weryfikujemy zgłoszoną przez niego usterkę z rzeczywistym i faktycznym stanem urządzenia. To bardzo ważne, ponieważ użytkownicy nie posiadają wiedzy technicznej na temat budowy telefonu, a często mogą błędnie opisać usterkę. Nasze doświadczenie pozwala szybko zweryfikować stan telefonu, nie pobierając za to żadnych opłat podczas wyceny naprawy telefonu. W odróżnieniu od innych firm, wycena naprawy takiej jak wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power jest u nas bezpłatna i nie zobowiązująca. Kiedy już potwierdzimy że faktycznie w telefonie został uszkodzony ekran dotykowy lub wyświetlacz LCD, możemy przystąpić do właściwej ścieżki naprawy. Jak będzie ona przebiegała?

Otworzenie obudowy telefonu – właściwym określeniem byłoby jednak „rozklejenie”. Dzisiejsze smartfony posiadają chociażby baterię na stałe umieszczoną w obudowie. Eliminuje to konieczność umieszczania zdejmowanych klapek na plecach telefonu, a tym samym odcina łatwy dostęp do śrubek łączących całe korpus z ramką wyświetlacza. Aby dostać się do tych elementów, konieczne jest rozklejenie obudowy. Robimy to zawsze ostrożnie, ale w sposób sprawdzony.

Wyjęcie baterii i płyty głównej z telefonu – aby mogła się rozpocząć wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power, należy się dostać do tego elementu. Znajduje się on na samym końcu ścieżki technologicznej, a tym samym wymaga demontażu akumulatora oraz całej płyty głównej, do której przymocowanych jest wiele innych podzespołów urządzenia. To między innymi głośnik, aparat,przyciski, mikrofon, gniazda kart pamięci i SIM, a także procesory i pamięci RAM. Aby wymontować płytę główną z telefonu, konieczne może być zastosowanie metody podgrzewania. Wiele urządzeń posiada te elementy wklejone na stałe. Rozgrzanie warstwy kleju jest bezpieczne, pod warunkiem że nie przekroczy się granicznej temperatury. W naszym serwisie zajmujemy się tym na codzień, dlatego mogżesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego urządzenia.

Wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power – kiedy już dostaniemy się do wspomnianego modułu wyświetlacza, możemy go sprawnie zdemontować. Zależnie od rodzaju uszkodzenia, możemy podjąć próbę wymiany samego wyświetlacza i pozostawienie ekranu dotykowego lub pozostawienie wyświetlacza i wymianę uszkodzonego ekranu dotykowego. Czy jest to zalecana czynność? To zależy od stopnia uszkodzeń. Dysponujemy specjalnymi narzędziami i zaawansowaną technologią, która pozwala nam skutecznie rozkleić obydwa elementy, a następnie później połączyć je ponownie, tym razem z nową częścią zamienną. Jeżeli taka naprawa nie jest zalecana, np. z uwagi na charakter usterki lub zły stan techniczny obydwu elementów, zalecamy wymianę kompletnego ekranu dotykowego wraz z wyświetlaczem LCD. Daje to gwarancję solidnie wykonanej naprawy, a także pewność że urządzenie znów będzie działać niezawodnie jak przed uszkodzeniem.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power?

Jednym z częstszych pytań od naszych klientów jest to, dotyczące kosztów naprawy. Czy wymiana uszkodzonego wyświetlacza lub ekranu dotykowego jest kosztowna? A może jej przeprowadzenie nie ma żadnego ekonomicznego uzasadnienia? Nie ukrywamy cen naszych usług, ani nie stosujemy technik manipulacyjnych. Wszystkie koszty wymiany wyświetlacza w naszym serwisie poznajesz od razu na miejscu.

Co składa się na cenę wymiany wyświetlacza LCD w smartfonie?

Cena części zamiennych – naprawy uszkodzonych wyświetlaczy i ekranów wykonujemy z użyciem części gwarantujących prawidłowe działanie urządzenia po naprawie.

Cena robocizny – do ceny nowego ekranu dotykowego i wyświetlacza LCD, należy również dodać cenę usługi serwisowej. Jej wartość zależy w głównej mierze do stopnia skomplikowania urządzenia oraz nakładu czasu i pracy, które należy poświęcić na rozebranie urządzenia na części, wymiany elementów i ponownego złożenia wszystkiego w całość.

Korzystając z naszych usług, każdy klient od razu może sprawdzić ile kosztuje wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power. Cena podana jest w górnej części strony, tuż obok zdjęcia produktu.

Wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power – jak ją zamówić

Istnieją dwie metody oddania swojego telefonu do naprawy w naszej firmie. Każda z nich gwarantuje staranne i fachowe wykonanie naprawy i uzyskanie tak samo przystępnej ceny. Zależnie od miejsca Państwa zamieszkania i możliwości dostarczenia telefonu do naszego serwisu w Warszawie, można to zrobić osobiście bądź za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Osobiste dostarczenie telefonu do serwisu

Pracujemy od poniedziałku do soboty. Można nas znaleźć w Lublinie przy ulicy 1 Maja 29. Wystarczy do nas przyjść i oddać telefon do naprawy. Na miejscu wystarczy zgłosić usterki, które wymagają sprawdzenia przez nas. Jeżeli ma to być wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power, można przyjąć że koszt zamknie się w cenie poniżej 280 złotych. Na miejscu poinformujemy również Państwa o planowanym terminie wykonania naprawy. Jeżeli posiadamy na magazynie niezbędne części zamienne – a zawsze staramy się aby tak było, to wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power może zostać wykonana w ekspresowym tempie. Zwykle telefon będzie do odebrania następnego dnia roboczego lub jeszcze tego samego, pod warunkiem że w kolejce nie będą oczekiwać inne pilne zadania.

Wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power – o czym należy pamiętać

Abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić naprawę Twojego telefonu, musimy mieć możliwość jego uruchomienia. To bardzo ważne, ponieważ kiedy wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power zostanie wykonana, chcemy sprawdzić czy ekran działa prawidłowo na całej powierzchni. W tym również celu będziemy potrzebowali kod PIN do urządzenia oraz hasło blokady ekranu bądź wzór. Ze względów bezpieczeństwa możesz również przesłać nam te informacje mailem lub sms-em na nr telefonu podany na naszej stronie w zakładce kontakt. Pamiętaj jednak wówczas o podaniu wszystkich danych, które pozwolą nam zidentyfikować Twoje zamówienie.

Czy wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power zawsze może być wykonana?

Teoretycznie tak. Jednak są pewne przypadki, kiedy taka wymiana może być niemożliwa lub bardzo utrudniona. Dotyczy to sytuacji, kiedy urządzenie było w przeszłości poddawane nieumiejętnej naprawie. Wówczas rozklejenie obudowy lub naprawa wyświetlacza może stanowić wyzwanie lub wiązać się z ewentualnym uszkodzeniem – np. na skutek sklejenia obudowy źle dobranym klejem. Kiedy taką sytuację zauważymy, zawsze informujemy o tym klienta i prosimy o akceptację wykonania dalszych prac na własną odpowiedzialność. Rzecz jasna, przez cały czas naprawy zachowujemy najwyższą możliwą staranność i dokładność działania.

Czy wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power jest bezpieczna dla pamięci urządzenia?

Pomimo tego że sama wymiana wyświetlacza LCD jest działaniem stricte mechanicznym, nie można wykluczyć ryzyka że coś pójdzie nie tak. W konsekwencji dane zapisane w pamięci telefonu mogą ulec skasowaniu. Aby móc w razie takiej sytuacji odzyskać je bez trudu, zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej na zewnętrznym nośniku danych – może to być karta pamięci lub zapisanie pliku kopii zapasowej w chmurze. Obie metody pozwalają wówczas na szybkie i łatwe przywrócenie danych bez żadnego ryzyka. Również nam pracuje się łatwiej, szybciej i przyjemniej, wiedząc że właściciel telefonu zadbał o swoje dane i je zarchiwizował.

Dlaczego wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power wraz z ekranem dotykowym jest dobrym pomysłem?

Wiele osób często nas pyta o to, dlaczego proponujemy kompletną wymianę wyświetlacza LCD wraz z ekranem dotykowym, kiedy ten drugi jest jeszcze w całkiem dobrym stanie? Jest to słuszne pytanie, na które szczegółowo odpowiemy. Jak już wyjaśniliśmy na początku, każdy smartfon zawiera potocznie nazywany ekran. W rzeczywistości składa się on z wyświetlacza LCD oraz ekranu dotykowego. Oba elementy są ze sobą mocno połączone na etapie produkcji. Wymiana jednego z nich wymaga ingerencji mechanicznej, polegającej na rozwarstwieniu obu części. Dysponujemy urządzeniami, wiedzą i technologią, która pozwala nam to wykonać. Specjalne separatory umożliwiają bezawaryjne rozłączenie obu elementów, wymianę jednego z nich i ponowne złączenie. W tym celu stosowane są przez nas specjalistyczne plastry przeźroczyste. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że technologia produkcja smartfonów odbywa się w warunkach sterylnych. Są to laboratoria obsługiwane przez roboty, ze specjalnie filtrowanym powietrzem. Wszystko po to, aby pomiędzy wyświetlacz i ekran nie dostały się żadne zanieczyszczenia. Niestety, żaden serwis telefonów komórkowych nie może zapewnić tak sterylnych warunków pracy. Oznacza to że podczas łączenia obu elementów, mogą się pomiędzy nie dostać mikro zanieczyszczenia. Są to drobinki kurzu na pierwszy rzut oka niewidoczne. Jednak kiedy obie części ekranu zostaną ze sobą złączone, ich widoczność może zdecydowanie wzrosnąć. Nie wpływa to znacząco na komfort i sposób użytkowania, jednak może razić osoby o wysokim zmyśle estetyki. Jak tego uniknąć? Odpowiedzią jest kompletna wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power wraz z ekranem dotykowym. Stosujemy wówczas elementy fabryczne, które nigdy wcześniej nie były poddawane regeneracji i naprawie. Są w stanie oryginalnym, a co za tym idzie gwarantują taki sam komfort użytkowania telefonu, jak tuż po jego zakupie.

Z jakich powodów wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power może być konieczna

Do uszkodzenia ekranu telefonu komórkowego może dochodzić stosunkowo prosto i szybko. Poniżej opisujemy typowe przypadki, w których wyświetlacz lub ekran zostały zniszczone i wymagają wymiany.

Upadek z dużej wysokości – jeżeli telefon nie został wyposażony w etui, a na ekranie nie zostało naklejone szkło ochronne, trzeba się liczyć z tym że konsekwencją takiego upadku będzie uszkodzony ekran lub wyświetlacz. Może to być niegroźny odprysk, pęknięcie lub całkowite zniszczenie wyświetlacza.

Zarysowanie ekranu dotykowego – to kolejny powód, dla którego warto korzystać ze szkieł ochronnych na ekran. Szczególnie wtedy, kiedy nosimy telefon w kieszeni wraz z kluczami. Niejednokrotnie ich ostra krawędź była przyczyną trwałego uszkodzenia ekranu dotykowego i problemów z jego prawidłowym działaniem.

Złamanie ekranu – mimo tego że producenci robią wszystko, aby ich telefony były coraz to mocniejsze, to jednak praw fizyki nie da się oszukać. Jeżeli często nosimy dużych rozmiarów telefon w tylnej kieszeni spodni, trzeba się liczyć z tym że przy którymś z kolei siadaniu urządzenie może się odkształcić. Pęknięty ekran nie nadaje się zupełnie do naprawy. Jedyną drogą ratunku pozostaje wówczas wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power. Możemy tę usługę dla Państwa wykonać niemal od ręki. Wystarczy dostarczyć nam telefon osobiście lub wysłać go nam kurierem.

Wymiana wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power a jakość części zamiennych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że płacąc prawie 200 złotych za naprawę telefonu, można mieć obawy czy zostanie ona wykonana solidnie. Uspokajamy Państwa. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i narzędzia, aby móc taką naprawę przeprowadzić z zachowaniem największej staranności i jakości.

Części zamienne – stosujemy wyłącznie najwyższej jakości części zamienne, pozbawione wad i usterek. Zanim kompletny ekran i wyświetlacz zostaną zamontowane w Waszym telefonie, przechodzą one uważną kontrolę jakości. Sprawdzamy czy są wolne od uszkodzeń mechanicznych, odprysków oraz zarysowań.

Jakość naprawy – składając telefon, zawsze wymieniamy części eksploatacyjne na nowe. Dotyczy to przede wszystkim uszczelek, mających zapewniać telefonowi oczekiwaną wodoodporność. Wraz z wymiana wyświetlacza na nowy, można nam zlecić wiele innych czynności serwisowych. Warto o tym pamiętać, szczególnie jeśli smartfon zdradza objawy innych usterek. Co to może być?

Wymiana baterii – nie tylko wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power, ale również wymiana akumulatora może być przez nas wykonana. Jeżeli dotychczasowa bateria „trzyma” bardzo krótko, wymaga częstego ładowania lub zbyt szybko się rozładowuje do pewnego poziomu, to znak że musi być wymieniona. Zrobimy to za jednym razem, zmniejszając tym samym koszt serwisu.

Wymiana gniazda ładowania – nieprawne, czytaj wyłamane gniazdo ładowania to częsta przypadłość. W takiej sytuacji sprawdzamy poprawność jego działania i albo lutujemy istniejące gniazdo, albo wymieniamy je na nowe, sprawne i dopiero wtedy mocujemy do płyty głównej.

Pamiętaj, uszkodzony ekran lub wyświetlacz LCD nie oznacza końca Twojego telefonu. W dalszym ciągu może on Ci służyć długo i niezawodnie. Potrzebna mu tylko będzie wymiana wyświetlacza LCD w Motorola G7 Power, którą możemy dla Ciebie wykonać szybko i w konkurencyjnej cenie.
Adres strony: https://mobile-phone.pl
Dzielnica: Za cukrownią
Vote
Result 0 votes
Kamil
0 votes

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Podobne ogłoszenia

 • Naprawa telefonów komórkowych i smartfonów w Lublinie - Serwis Telefonów Lublin
  Naprawa telefonów komórkowych i smartfonów w Lublinie - Serwis Telefonów Lublin
  Do negocjacji
  Serwis Lublin (Lublin) Czerwiec 20, 2023
    W dzisiejszych czasach telefony komórkowe i smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Korzystamy z nich zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Dlatego też, gdy nasz telefon ulega awarii lub potrzebuje napr...
 • Odzysk danych z telefonu Lublin
  Odzysk danych z telefonu Lublin
  500.00 PLN
  Serwis Lublin (Lubelskie) Maj 3, 2023
  Czy straciłeś ważne dane z telefonu? Bez względu na to, czy dotyczy to zdjęć, kontaktów, wiadomości tekstowych czy plików, utrata danych może być bardzo frustrująca. Jednak nie trzeba się martwić, ponieważ w Lublinie istnieją specjalist...
 • Serwis smartfonów - DCV.pl
  Serwis smartfonów - DCV.pl
  9.99 PLN
  Serwis Lublin (Lublin) Maj 3, 2023
  Poszukujesz profesjonalnego i niezawodnego serwisu naprawy smartfonów w Lublinie? Skorzystaj z usług DCV.pl - lidera na rynku usług naprawy telefonów!Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawy dla różnych marek i modeli smart...