99.00 PLN Naprawa Telefonów XIAOMI Warszawa

Published date: Luty 11, 2021
Modified date: Luty 11, 2021
 • Location: Ciołka 35/100, 532 314 662, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Naprawa Telefonów XIAOMI Warszawa

Serwis zajmuje się naprawami wszystkich modeli telefonów, smartfony XIAOMI są często oddawane do naprawy między innymi ze względu na słabą wytrzymałość ekranu wyświetlacza.

Serwis XIAOMI Warszawa


W naszej ofercie znajduje się także profesjonalny serwis telefonów Xiaomi, które ostatnimi czasy cieszą się dużą popularnością na naszym rynku. Zwolennicy chińskiej marki często poszukują fachowców, którzy posiadają niezbędną wiedzę do naprawy ich smartfonów – u nas Państwo ich znajdą. Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu oryginalnych części, dzięki czemu znacząco zwiększa się żywotność telefonów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do skorzystania z naszych usług.

Nasze umiejętności nie ograniczają się tylko do wymiany pękniętego wyświetlacza. Mamy pełne zaplecze do przeprowadzania napraw na płycie głównej, przez co Twój sprzęt będzie naprawiony profesjonalnie. Dysponujemy częściami oryginalnymi jak i zamiennikami najwyższej jakości.
Gwarancja jakości oraz czasu wykonanej usługi.

Prezentujemy przybliżony zakres usług:
- wymiana wyświetlaczy Xiaomi
- wymiana baterii Xiaomi
- wymiana przycisków bocznych
- wymiana obudów, ramek Xiaomi
- wymiana szybek/digitizerów Xiaomi
- wymiana uszkodzonych taśm
- wymiana złącz ładowania Xiaomi
- wymiana głośników/buzzerów Xiaomi
- wymiana mikrofonów w Xiaomi
- wymiana układów w Xiaomi
- naprawa ładowania w Xiaomi
- naprawa telefonów Xiaomi po zalaniu
- naprawa zasilania
- naprawa wibracji
- naprawa zasięgu

a także innych usterek tych urządzeń.

Xiaomi! Czyli dusza chińskiego wojownika. Inaczej nie można nazwać smartfonów Xiaomi. Jedyny producent na rynku, który oferuje tak wiele za tak niewiele. Niepowtarzalny stosunek ceny do jakości. Baterie o pojemności nawet 5000 mAh. Inteligentny aparat. Czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. A to wszystko często za jedną trzecią ceny w porównaniu do konkurencji. Xiaomi powstało w roku 2010. Założone zostało przez grupę osób, które poszukiwały smartfonu idealnego dla siebie. Poszukiwania nie zakończyły się sukcesem, dlatego stworzyli urządzenie szyte na miarę. Po dzień dzisiejszy smartfony Xiaomi przełamują stereotyp jaki ciąży na urządzeniach z Chin. Smartfony Xiaomi to naprawdę świetne produkty. W każdym celu. Dowodem na to jest bezbłędna konstrukcja ze szkła i aluminium. Futurystyczny wygląd również nie pozostaje bez echa.

Telefony Xiaomi są doskonałym dowodem na to, że jakość nie musi iść w parze z wysoką ceną.

Contact seller Share

Useful information

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Serwis telefonów
  Serwis telefonów
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 100.00 PLN

  Serwis Telefonów oraz Tabletów Warszawa to miejsce, w jakim jakikolwiek użytkownik uszkodzonego sprzętu GSM znajdzie kompetentną pomoc. Sztab specjalistów prowadzących punkt naprawy telefonów na Bemowie z zapałem pomoże, dzieląc się własnym doświadcz...

 • Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 250.00 PLN

  Naprawa ekranu w telefonie Samsung A10 Warszawa Korea południowa znana jest nie tylko z K-popu ale także z innowacji na rynku technologii, czego doskonałym przykładem jest Samsung. Ta firma jest niezaprzeczalnie jednym z największych światowych gigan...

 • Wymiana Baterii OnePlus 7T Pro i OnePlus 7T
  Wymiana Baterii OnePlus 7T Pro i OnePlus 7T
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 170.00 PLN

  Producent OnePlus znana jest z tworzenia smartphonów, które potocznie nazywane są „zabójcami flagowców”. Nie inaczej jest w przypadku modeli 7T Pro i 7T to bardzo wydajne telefony z niemal czystym Androidem z których korzystanie to przyjemność. Wielk...