Kamil

 • Kamil
 • https://nr6.pl
 • Address: Wąwozowa 18, 737334472
 • Location: Warszawa 02-796, Mazowieckie, Polska

Opis użytkownika

Serwis telefonów i tabletów – Wymiana szybki, wyświetlacza oraz baterii

Wykonujemy naprawy większości modeli telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów między innymi: Samsung, Apple iPhone, Huawei, Xiaomi, Nokia, Motorola, Asus, HTC, Lenovo, Lg, serwis telefonów i tabletów Sony, BlackBerry, Alcatel,Kiano, MaxCom, Cat, MyPhone, OnePlus, Sony.

Twój telefon nie ładuje? Zapewne doszło do uszkodzenia gniazda ładowania.

Nieumiejętne podłączanie kabla ładowarki do telefonu sprawia, że po pewnym czasie gniazdo jest wyrobione. Aby móc ładować baterię, konieczne stanie się ułożenie aparatu w jednej pozycji, w której styki ładowarki i gniazda będą w kontakcie ze sobą. Aby naprawa smartfona przyniosła oczekiwane rezultaty, wymienimy złącza ładowania. Operację tę możemy przeprowadzić w każdym telefonie. W zależności od konstrukcji danego telefonu, wymienimy płytkę wraz z gniazdem ładowania, czasami również mikrofonem oraz złączem słuchawkowym, w innym wypadku wlutujemy nowe złącze ładowania bezpośrednio w płycie głównej telefonu, może też się zdarzyć, że wystarczy wymiana baterii w telefonie. Niezależnie od przypadku, nasz serwis komórkowy jest do Twojej dyspozycji.

Zbita Szybka w telefonie, smartfonie lub tablecie?

Naprawa telefonu to nie problem. Każde urządzenie należy indywidualnie poddać analizie, czy możemy dokonać naprawy/wymiany samej szybki ekranu dotykowego czy w drugim przypadku konieczna będzie wymiana całego kompletnego ekranu wyświetlacza LCD wraz z szybką dotykową tzw. SETA. W każdej takiej sytuacji zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. Nasz serwis telefonów korzysta wyłącznie z najwyższej jakości części zamiennych, gwarantujących prawidłową pracę urządzenia, a także dużą trwałość i odporność mechaniczną. Wymiana szybki w telefonie zawsze przebiega sprawnie, a klient szybko może cieszyć się doskonałym działaniem swojego urządzenia.

Uszkodzony ekran wyświetlacz LCD?

Uszkodzenie wyświetlacza w telefonie komórkowym, to jedna z najczęściej występujących usterek. Może do niej dojść na skutek upadku telefonu z dużej wysokości lub kiedy na nim usiądziemy. Pęknięty wyświetlacz, pomimo że może się włączać, nie będzie wrażliwy na sterowanie ruchem. W tym przypadku korzystanie ze smartfona nie jest już możliwe. Profesjonalnie wykonana, tania naprawa smartfona może naprawić ten problem - niezależnie od tego, czy potrzebna Ci wymiana wyświetlacza, czy dowolny inny zabieg, gwarantujemy zadowolenie z usługi. Co oferujemy? Zamontujemy nowy wyświetlacz w Twoim smartfonie. Używamy części oryginalnych oraz zamienników najwyższej jakości. Przy wycenie naprawy poinformujemy Cię jaka część będzie zamontowana.

Bateria krótko trzyma, a telefon jest sklejony?

Nowoczesne smartfony nie posiadają łatwo wymienialnej baterii. Zamiast tego jest ona na stałe zamocowana wewnątrz sklejonej obudowy. Czy to oznacza że serwis telefonów nie może jej wymienić na nową? Oczywiście że jest taka szansa. Naprawa smartfona, polegająca na wymianie starych baterii na nowe, przeprowadzana jest również w telefonach sklejanych. Umiejętnie rozklejamy telefony bez uszkodzeń, a następnie bez najmniejszych problemów zmienimy uszkodzoną baterię na nową, o długim czasie działania na jednym ładowaniu.

Telefon został zalany - co zrobić?

Do zalania telefonu komórkowego może dojść stosunkowo łatwo. Wystarczy niewielka ilość wody lub innego płynu, aby ciecz dostała się do wnętrza telefonu i uszkodziła jego delikatną elektronikę. Czy można się przed tym chronić? Tak, ale tylko w pewnym zakresie, stosując podstawowe środki BHP – odkładać smartfon daleko od szklanek, a także nie korzystać z urządzenia w pobliżu wanny, umywalki lub toalety. Kiedy jednak dojdzie do zalania aparatu, naprawa smartfona zostanie wykonana w naszym serwisie. Dokładnie wyczyścimy zalane urządzenie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby przywrócić go życia.

Zbita szklana klapka/obudowa?

Obudowy wielu smartfonów wykonuje się dziś ze szkła. Wygląda to bardzo efektownie, ale naraża telefon na szybsze uszkodzenie mechaniczne. Zarysowania, zmatowienia, a w końcu pęknięcia. To wszystko możemy szybko i skutecznie usunąć, przywracając Twojemu telefonowi nowy, zadbany wygląd. Jak to zrobić? Wystarczy w tym celu odwiedzić nasz serwis smartfonów. Na miejscu ocenimy uszkodzenia, potwierdzimy termin wykonania naprawy i poinformujemy o kosztach, które są z tym związane.

Nie słyszę rozmówcy? Nie działający głośnik rozmów lub głośnik audio od melodii?

Czym będzie smartfon bez sprawnego głośnika rozmów lub głośnika od melodii. Niestety, na skutek uszkodzeń mechanicznych lub zebrania się pod obudową dużej ilości kurzu bądź innych zanieczyszczeń, jakość działania głośnika może się pogorszyć. Dźwięk będzie albo słabiej słyszalny, albo w całości przestanie się wydobywać spod obudowy. W takim przypadku nie trzeba załamywać rąk i szukać nowego telefonu. Nasz serwis wykona niezbędne prace, aby przywrócić mu pełną sprawność działania. Szybko, tanio i skutecznie.

Nie działający mikrofon?

Rozmawiasz ze swojego telefonu i masz wrażenie, że druga osoba Cię nie słyszy? Powodem będzie uszkodzony mikrofon. Znajduje się on w dolnej części urządzenia, pod obudową. Naprawa smartfona z uszkodzonym mikrofonem polega na zdjęciu obudowy i wzrokowej ocenie elementu. Jeśli mikrofon jest zabrudzony, następuje jego oczyszczenie. Jeśli nie przynosi to oczekiwanych rezultatów, wymieniamy uszkodzony mikrofon na nowy. Naprawę tego typu przeprowadzamy we wszystkich modelach smartfonów.

Uszkodzone gniazdo słuchawkowe / złącze High Frequency?

Wykonywane przez użyciu nadmiernej siły podłączanie słuchawek do telefonu może mieć swoje przykre konsekwencje. Jedna z nich to mechaniczne uszkodzenie gniazda słuchawkowego lub gniazda HF. Co w takim przypadku można zrobić? Nie pozostaje nic innego jak wymienić je na nowe. Samodzielna wymiana jest trudna do przeprowadzenia. Równie trudne może okazać się znalezienie pasujących części zamiennych. Znacznie łatwiej, szybciej i wygodniej będzie zlecić tę naprawę naszemu serwisantowi.

Uszkodzona kamera? Zbita szybka kamery?

Kamera to jeden z najważniejszych elementów każdego smartfona. Bez sprawnej kamery, trudno sobie wyobrazić satysfakcjonujące korzystanie z urządzenia. Uszkodzenie kamery może mieć postać mechaniczną, uszkodzona może również zostać szybka obiektywu. Widoczne na niej zarysowania i pęknięcia będą ograniczać możliwość robienia zdjęć i kręcenia filmów. Konieczna jest wymiana uszkodzonych elementów, przeprowadzona w profesjonalnym serwisie smartfonów.

Uszkodzone gniazdo karty sim / gniazdo karty pamięci micro SD

Współczesne smartfony posiadają oddzielne gniazda kart pamięci micro SD, a także gniazda kart SIM. Wydawać by się mogło, że ich uszkodzenie to nie lada sztuka. Jednak nie do końca. Do tego typu usterek najczęściej dochodzi na skutek nieumiejętnego wyjmowania szufladki gniazda z obudowy telefonu, a także nieprawidłowego wkładania karty do gniazda i zamykania jej na siłę. Pęknięte lub odkształcone szufladki oraz zniszczone gniazda wymagają naprawy. Można ją zlecić naszemu serwisantowi.

Naprawa/czyszczenie telefonu/smartfona po zalaniu

Zalanie telefonu to nic przyjemnego. Nie musi jednak wiązać się z całkowitym unieruchomieniem urządzenia. Prawidłowo przeprowadzony serwis telefonu może przywrócić mu życie. Wszystko co będzie trzeba zrobić, to rozebrać smartfon na części pierwsze, a następnie dokładne oczyszczenie i wysuszenie każdego zalanego elementu. Po tym następuje ponowne złożenie i uruchomienie telefonu. Efekt powinien być zaskakujący – telefon znowu będzie nadawać się do użytku.

Uszkodzony włącznik power, przyciski pogłaśniania volume

Smartfony są wyposażone w symboliczną ilość przycisków. Zdecydowana większość obsługi urządzenia odbywa się przez ekran dotykowy. Są jednak takie przyciski, bez których telefon nie może funkcjonować. To przycisk power i przyciski pogłaśniania volume. Kiedy jeden z nich odmówi posłuszeństwa, pojawia się nie lada problem. Co może być przyczyną? Zablokowanie przycisku pod obudową, ciało obce lub wyrobienie się mikro-styków. W każdym przypadku nasz serwis pomoże wyjść z opresji i wykona niezbędną naprawę.

Darmowa diagnoza/ekspertyza usterek

Nie znalazłeś na liście usterki, która może odpowiadać za niesprawność Twojego telefonu? W dalszym ciągu nie możesz z niego korzystać jak należy? W takim przypadku serwis telefonów wykona dla Ciebie bezpłatną diagnozę urządzenia. Ekspertyza usterek pozwala określić, co uległo awarii, a następnie podać przybliżoną cenę naprawy oraz czas na jej wykonanie. Jeśli właściciel urządzenia akceptuje naszą wycenę, przystępujemy do pracy.

Najnowsze ogłoszenia

 • Serwis Realme
  Serwis Realme
  386.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Realme wkracza stanowczym krokiem na Polski rynek. Marka została wyodrębniona z zakorzenionej już marki Oppo. Do tej pory Smartfony Realme dostępne były głównie w Indiach gdzie cieszą się ogromną popularnością. Producent planuje powtórzyć swój sukces...
 • Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  179.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfona. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność...
 • Serwis Samsung A20e
  Serwis Samsung A20e
  250.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Źle znosisz rozłąkę ze swoim telefonem? Nie wyobrażasz sobie tego, aby twój Samsung A20e na dłużej odwiedził serwis i oczekiwał w nim tygodniami na naprawę? Spokojnie, nie musisz się tym przejmować! Jeśli twój telefon spotka jakakolwiek awaria, my si...
 • Serwis Samsung A21s
  Serwis Samsung A21s
  250.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Każdego dnia ciesz się długim i niezawodnym życiem swojego telefonu Samsung A21s. Nie wierzysz w to, że jest to możliwe? Telefon ma wiele rys i innych śladów zużycia na obudowie czy wyświetlaczu? Nie przejmuj się tym drobiazgiem. Nasz serwis na miejs...
 • Wymiana Baterii Caterpillar CAT S60
  Wymiana Baterii Caterpillar CAT S60
  199.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność...
 • Serwis CAT
  Serwis CAT
  200.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Caterpillar. Synonim niezniszczalności. Smartfony CAT są pancernymi telefonami komórkowymi. Jeśli tęsknisz za legendarną wytrzymałością starych telefonów, CAT jest idealny dla Ciebie. To coś więcej niż połączenie nowej technologii i starej wytrwałośc...
 • Naprawa Telefonów XIAOMI
  Naprawa Telefonów XIAOMI
  99.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Naprawa Telefonów XIAOMI Warszawa Serwis zajmuje się naprawami wszystkich modeli telefonów, smartfony XIAOMI są często oddawane do naprawy między innymi ze względu na słabą wytrzymałość ekranu wyświetlacza. Serwis XIAOMI Warszawa W naszej ofercie zna...
 • Serwis telefonów
  Serwis telefonów
  100.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Serwis Telefonów oraz Tabletów Warszawa to miejsce, w jakim jakikolwiek użytkownik uszkodzonego sprzętu GSM znajdzie kompetentną pomoc. Sztab specjalistów prowadzących punkt naprawy telefonów na Bemowie z zapałem pomoże, dzieląc się własnym doświadcz...
 • Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  250.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Naprawa ekranu w telefonie Samsung A10 Warszawa Korea południowa znana jest nie tylko z K-popu ale także z innowacji na rynku technologii, czego doskonałym przykładem jest Samsung. Ta firma jest niezaprzeczalnie jednym z największych światowych gigan...
 • Wymiana Baterii OnePlus 7T Pro i OnePlus 7T
  Wymiana Baterii OnePlus 7T Pro i OnePlus 7T
  170.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Producent OnePlus znana jest z tworzenia smartphonów, które potocznie nazywane są „zabójcami flagowców”. Nie inaczej jest w przypadku modeli 7T Pro i 7T to bardzo wydajne telefony z niemal czystym Androidem z których korzystanie to przyjemność. Wielk...