Telefony iPhone Apple

500.00 PLN
Dodano: Luty 11, 2021
Zmodyfikowano: Październik 12, 2022
 • Lokalizacja: 737334472, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Apple. Założę się, że nie pomyślałeś o jabłku. Nawet jeśli biegle mówisz po angielsku. W głowie masz obraz smukłego iPhone. Czujesz trudną do opisania ekscytację produktem, który służy do codziennego użytku. Teoretycznie może być zastąpiony przez urządzenia dostępne na rynku, produkowane przez inne marki.

Teoretycznie…

W praktyce zastanawiasz się, na czym polega fenomen Apple? Jak to możliwe, że martwa elektronika, budzi żywe emocje? Jak to możliwe, że premiera każdego produktu z Cupertino, traktowana jest jak przełom w dziejach ludzkości?

Mimo licznych głosów krytyki, o powtarzalności i braku innowacji… To Apple jest pionierem. To właśnie smartfony Apple nadają kierunek w którym rozwija się technologia. Pozostali producenci kopiują giganta z Doliny Krzemowej. Nigdy na odwrót.

Telefony marki Apple - iPhone należą najpopularniejszych na świecie. Nie oznacza to jednak, że ryzyko uszkodzenia lub awarii ich nie dotyczy. Smartfony mogą ulegać uszkodzeniom mechanicznym niezależnie od modelu i marki. Pęknięcie szybki wyświetlacza, uszkodzenie obudowy, czy jakże popularne zmniejszenie wydajności baterii. Serwis iPhone to odpowiednie miejsce, do którego należy przynieść swój uszkodzony telefon. Wykonujemy naprawy iPhone wybranych modeli i w każdym stanie technicznym. Przeprowadzamy zarówno stosunkowo proste prace, jak wymiana zewnętrznych elementów obudowy, jak i bardziej wymagające, ingerujące w wewnętrzne moduły telefonu. Przykładem uszkodzeń, z jakimi muszą się mierzyć użytkownicy telefonów iPhone to niedziałający głośnik, problemy z pracą mikrofonu czy niesprawne gniazdo ładowania. Co należy zrobić, kiedy stwierdzisz że Twój Apple iPhone nie działa prawidłowo? Przede wszystkim nie wpadać w panikę, tylko przyjść z telefonem do naszego serwisu. Na miejscu go sprawdzimy i oszacujemy koszty naprawy urządzenia.

Magia. Jedynie tak można określić fenomen nadgryzionego jabłka. Tylko na czym polega ta magia? Na minimalizmie? Płynności działania? Ekosystemie?

Ciężko określić.
Adres strony: https://naprawa.eu
Dzielnica: Wola
Vote
Result 0 votes
Kamil
0 votes

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Podobne ogłoszenia

 • Serwis Realme
  Serwis Realme
  386.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Realme wkracza stanowczym krokiem na Polski rynek. Marka została wyodrębniona z zakorzenionej już marki Oppo. Do tej pory Smartfony Realme dostępne były głównie w Indiach gdzie cieszą się ogromną popularnością. Producent planuje powtórzyć swój sukces...
 • Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  179.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfona. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność...
 • Serwis Samsung A20e
  Serwis Samsung A20e
  250.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Źle znosisz rozłąkę ze swoim telefonem? Nie wyobrażasz sobie tego, aby twój Samsung A20e na dłużej odwiedził serwis i oczekiwał w nim tygodniami na naprawę? Spokojnie, nie musisz się tym przejmować! Jeśli twój telefon spotka jakakolwiek awaria, my si...