Serwis telefonów, naprawa tabletów Lubelskie

1.00 PLN
Dodano: Sierpień 28, 2022
Zmodyfikowano: Marzec 22, 2023
 • Lokalizacja: 539999519, Lublin, Lubelskie, Polska
Zepsuty telefon komórkowy to coś więcej niż przeszkoda z komunikacją z innymi ludźmi. Znaczna część społeczeństwa wykorzystuje telefon nie tylko do surfowania i zakupów w sieci, ale głównie do pracy. Nic więc dziwnego, że większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez popularnej komórki. Co jednak zrobić, gdy Twój telefon odmówi posłuszeństwa? Profesjonalna naprawa telefonów komórkowych rozwiąże problem zbitej szybki (wyświetlacza, ekranu), zalania telefonu, uszkodzonego aparatu, czy uszkodzonych modułów.
Zajmujemy się również naprawą laptopów oraz tabletów. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe wszelkich modeli tych urządzeń. Nasz serwis telefonów bez trudu upora się z wszelkimi usterkami.
SerwisTabletow.pl to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń mobilnych. Realizujemy naprawy dla klientów indywidualnych i firm.
Uszkodzona szybka, zalanie czy też problemy z oprogramowaniem – to tylko niektóre przypadki awarii telefonu, które potrafią skutecznie podnieść ciśnienie użytkownika. Nie należy jednak wpadać w panikę. Zamiast myśleć nad zakupem kolejnego kosztownego smartfona, po prostu oddaj go w ręce profesjonalistów, którzy prowadzą fachowy serwis telefonów komórkowych wszystkich marek (m.in. Iphone, Huawei, Samsung, LG, Nokia, Sony, Xiaomi, OPPO, OnePlus czy Motorola).
Naprawa telefonów w większości przypadków nie trwa dłużej niż 2 godziny. To czas potrzebny na przyjęcie i przetestowanie telefonu, darmową ekspertyzę, rozwiązanie problemu oraz test. Nasz serwis telefonów bez trudu upora się z wszelkimi awariami smartfonów
Rozmaite modele telefonów znamy od podszewki i dlatego usługi serwisowe nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Nie ma znaczenia, czy ma to być naprawa telefonów Samsung, czy naprawa telefonów Sony — gwarantujemy, że zwrócimy Ci w pełni sprawne urządzenie. W naprawie telefonów komórkowych specjalizujemy się od lat i zawsze chętnie podejmujemy się każdego nowego zadania. Świat smartfonów jest na tyle fascynujący, że za każdym razem do naprawy podchodzimy z maksymalnym zapałem. To wszystko przekłada się na profesjonalizm i precyzję.
Wybierz SerwisTabletow.pl - pogwarancyjny serwis GSM w Lublinie z ekspresową wyceną i naprawą telefonów każdej marki! Wybierz nasz serwis jeżeli Twój telefon nie podlega już ochronie gwarancyjnej. Nie boimy się trudnych zleceń, opinie naszych Klientów są dowodem na to.

Serwis GSM Lublin
1 Maja 29
20-410 Lublin
Tel: 539 999 519
Dzielnica: Za cukrownią
Vote
Result 2 votes

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Podobne ogłoszenia

 • Wymiana kamery peryskopowej w telefonie Huawei P30 Pro
  Wymiana kamery peryskopowej w telefonie Huawei P30 Pro
  200.00 PLN
  Serwis Lublin (Lubelskie) Sierpień 26, 2022
  Naprawa aparatu w telefonie u nas w serwisie od zawsze realizowana jest wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych, które pasują do danego modelu telefonu. Użytkowników z problemami z aparatem zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty indywidual...
 • Naprawa tabletów i smartfonów
  Naprawa tabletów i smartfonów
  100.00 PLN
  Serwis Lublin (Lubelskie) Sierpień 14, 2022
  Eksperci z zakresu napraw Telefonów Smartphone oraz Tabletów - oferujemy profesjonalne usługi serwisowe: • WYMIANA WYŚWIETLACZY I PANELI DOTYKOWYCH • WYMIANA LUB NAPRAWA OBUDOWY • WYMIANA WBUDOWANYCH BATERII • WYMIANA APARATU FOTOGRAFICZNEGO I SZYBKI...
 • Serwis telefonów Xiaomi Lublin
  Serwis telefonów Xiaomi Lublin
  99.00 PLN
  Serwis Lublin (Lubelskie) Lipiec 23, 2022
  Każdego dnia ciesz się długim i niezawodnym życiem swojego telefonu Xiaomi. Nie wierzysz w to, że jest to możliwe? Telefon ma wiele rys i innych śladów zużycia na obudowie czy wyświetlaczu? Nie przejmuj się tym drobiazgiem. Nasz serwis na miej...