Serwis CAT

200.00 PLN
Dodano: Luty 11, 2021
Zmodyfikowano: Luty 11, 2021
 • Lokalizacja: 532 314 662, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Caterpillar. Synonim niezniszczalności. Smartfony CAT są pancernymi telefonami komórkowymi. Jeśli tęsknisz za legendarną wytrzymałością starych telefonów, CAT jest idealny dla Ciebie. To coś więcej niż połączenie nowej technologii i starej wytrwałości. To o wiele więcej, niż szybki smartfon zamknięty w pancernej konstrukcji. Smartfony CAT to narzędzia do zadań specjalnych! Długa żywotność baterii? To norma dla tej marki. Smartfon z kamerą termowizyjną na pokładzie? Również znajdziesz coś dla siebie.

Zastanawiasz się teraz, dlaczego w erze smukłych delikatnych telefonów komórkowych, powstało urządzenie odbiegające od przyjętego trendu? Skąd pomysł na brzydkie kaczątko wśród smartfonów?

Wszystko ma swoje źródło w mieście Peorii, amerykańskim mieście w stanie Illinois. Właśnie tam siedzibę ma Caterpillar Inc. Największe przedsiębiorstwo produkujące maszyny budowlane i górnicze.

Postanowili oni wyprodukować pancerne telefony komórkowe, trafiające do bardzo wąskiej grupy odbiorców. Stworzyli wytrzymałe smartfony dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wytrzymałość i funkcjonalność.

Marka Cat® jest synonimem zaufania, trwałości, niezawodności i jakości. Wartości te znajdują odzwierciedlenie w każdym telefonie komórkowym Cat i akcesoriach oferowanych przez Bullitt Mobile Ltd., które łączą w sobie nieograniczone możliwości oraz niezawodną mobilność. Produkty Cat zostały stworzone z myślą o komunikacji bezprzewodowej z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom wymagającego stylu życia konsumentów. Aby dowiedzieć się więcej o telefonach i akcesoriach Cat odwiedź stronę www.catphones.com.

Pancerne urządzenia Cat znajdują zastosowanie w wielu obszarach – sprawdzają się w budownictwie i architekturze, energetyce, elektronice, hydraulice, motoryzacji, weterynarii, służbach ratunkowych czy w rękach osób uprawiających sporty outdoorowe. Urządzenia mają doskonałe parametry wytrzymałościowe – są odporne na upadek z wysokości 1,8m na beton (certyfikat MILSPEC 810G), wytrzymałe na wodę (słodką i słoną, Cat® S60 to najbardziej wodoodporny telefon na świecie), wibracje, pył i wysokie ciśnienie (zgodność z normami IP68 i IP69). Modele Cat® S60 i Cat® S61 posiadają kamerę termowizyjną marki FLIR®, a Cat® S61 został również wyposażony w laserową miarkę oraz czujnik jakości powietrza. Telefony Cat posiadają ochronne szkło Corning® Gorilla® Glass, zaś ich ekran można obsługiwać mokrą dłonią lub w rękawicach. W portfolio urządzeń Cat znajdują się obecnie następujące modele: tablet Caterpillar® T20 oraz telefony Cat® B30, Cat® B35, Cat® S31, Cat® S41 i Cat® S61.
Vote
Result 0 votes
Kamil
0 votes

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Podobne ogłoszenia

 • Naprawa Telefonów XIAOMI
  Naprawa Telefonów XIAOMI
  99.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Naprawa Telefonów XIAOMI Warszawa Serwis zajmuje się naprawami wszystkich modeli telefonów, smartfony XIAOMI są często oddawane do naprawy między innymi ze względu na słabą wytrzymałość ekranu wyświetlacza. Serwis XIAOMI Warszawa W naszej ofercie zna...
 • Serwis telefonów
  Serwis telefonów
  100.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Serwis Telefonów oraz Tabletów Warszawa to miejsce, w jakim jakikolwiek użytkownik uszkodzonego sprzętu GSM znajdzie kompetentną pomoc. Sztab specjalistów prowadzących punkt naprawy telefonów na Bemowie z zapałem pomoże, dzieląc się własnym doświadcz...
 • Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  Samsung A10 wymiana ekranu wraz z szybką
  250.00 PLN
  Serwis Warszawa (Mazowieckie) Luty 11, 2021
  Naprawa ekranu w telefonie Samsung A10 Warszawa Korea południowa znana jest nie tylko z K-popu ale także z innowacji na rynku technologii, czego doskonałym przykładem jest Samsung. Ta firma jest niezaprzeczalnie jednym z największych światowych gigan...