500.00 PLN Telefony iPhone Apple Warszawa

Dodano: Luty 11, 2021
 • Adres: Ciołka 35/100, 532 314 662, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Apple. Założę się, że nie pomyślałeś o jabłku. Nawet jeśli biegle mówisz po angielsku. W głowie masz obraz smukłego iPhone. Czujesz trudną do opisania ekscytację produktem, który służy do codziennego użytku. Teoretycznie może być zastąpiony przez urządzenia dostępne na rynku, produkowane przez inne marki.

Teoretycznie…

W praktyce zastanawiasz się, na czym polega fenomen Apple? Jak to możliwe, że martwa elektronika, budzi żywe emocje? Jak to możliwe, że premiera każdego produktu z Cupertino, traktowana jest jak przełom w dziejach ludzkości?

Mimo licznych głosów krytyki, o powtarzalności i braku innowacji… To Apple jest pionierem. To właśnie smartfony Apple nadają kierunek w którym rozwija się technologia. Pozostali producenci kopiują giganta z Doliny Krzemowej. Nigdy na odwrót.

Telefony marki Apple - iPhone należą najpopularniejszych na świecie. Nie oznacza to jednak, że ryzyko uszkodzenia lub awarii ich nie dotyczy. Smartfony mogą ulegać uszkodzeniom mechanicznym niezależnie od modelu i marki. Pęknięcie szybki wyświetlacza, uszkodzenie obudowy, czy jakże popularne zmniejszenie wydajności baterii. Serwis iPhone to odpowiednie miejsce, do którego należy przynieść swój uszkodzony telefon. Wykonujemy naprawy iPhone wybranych modeli i w każdym stanie technicznym. Przeprowadzamy zarówno stosunkowo proste prace, jak wymiana zewnętrznych elementów obudowy, jak i bardziej wymagające, ingerujące w wewnętrzne moduły telefonu. Przykładem uszkodzeń, z jakimi muszą się mierzyć użytkownicy telefonów iPhone to niedziałający głośnik, problemy z pracą mikrofonu czy niesprawne gniazdo ładowania. Co należy zrobić, kiedy stwierdzisz że Twój Apple iPhone nie działa prawidłowo? Przede wszystkim nie wpadać w panikę, tylko przyjść z telefonem do naszego serwisu. Na miejscu go sprawdzimy i oszacujemy koszty naprawy urządzenia.

Magia. Jedynie tak można określić fenomen nadgryzionego jabłka. Tylko na czym polega ta magia? Na minimalizmie? Płynności działania? Ekosystemie?

Ciężko określić.


Adres strony: https://naprawa.eu

Contact seller Udostępnij

Przydatne informacje

Pozostałe darmowe ogłoszenia

 • Serwis Realme
  Serwis Realme
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 386.00 PLN

  Realme wkracza stanowczym krokiem na Polski rynek. Marka została wyodrębniona z zakorzenionej już marki Oppo. Do tej pory Smartfony Realme dostępne były głównie w Indiach gdzie cieszą się ogromną popularnością. Producent planuje powtórzyć swój sukces...

 • Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 179.00 PLN

  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfona. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność...

 • Serwis Samsung A20e
  Serwis Samsung A20e
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 250.00 PLN

  Źle znosisz rozłąkę ze swoim telefonem? Nie wyobrażasz sobie tego, aby twój Samsung A20e na dłużej odwiedził serwis i oczekiwał w nim tygodniami na naprawę? Spokojnie, nie musisz się tym przejmować! Jeśli twój telefon spotka jakakolwiek awaria, my si...