999.00 PLN Serwis telefonów POCO Warszawa

Dodano: Luty 11, 2021
Zmodyfikowano: Grudzień 5, 2021
 • Adres: Ciołka 35/100, 532 314 662, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Telefony Xiaomi Pocophone Android MIUI

W marce POCO chodzi o marzenia o wielkich, nawet zaczynając od małych.
W telefonach POCO naszym wielkim marzeniem jest znacząca poprawa życia naszych użytkowników dzięki innowacyjnej technologii. To, co nas wyróżnia, to fakt, że zdajemy sobie sprawę, że prawdziwe innowacje są innowacjami niezbędnymi, a wszystko inne to tylko dodatkowe koszty bez dodatkowych korzyści.

W firmie POCO, tworząc narzędzia dla ery cyfrowej, dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz i nic, czego nie potrzebujesz. Czasami oznacza to stopniowy postęp, ponieważ dostarczenie idealnego połączenia funkcji wysokiej jakości, których naprawdę potrzebujesz, bez niepotrzebnego bałaganu, zajmuje trochę czasu. Najlepsze rzeczy w życiu są warte czekania.
Dołącz do nas w tej podróży i doświadcz prostoty życia napędzanego innowacjami, które naprawdę mają znaczenie.
Witamy sieci POCO.

Firma Xiaomi przekształca markę POCO w samodzielną markę

Wedle większości statystyk, marka Xiaomi to obecnie trzeci/czwarty producent smartfonów na świecie. Jakiś czas temu podjęto decyzję o tym, aby oddzielić markę Redmi, pierwszym smartfonem debiutującym w myśl tego założenia był Redmi Note 7. Teraz Chińczycy zdecydowali się na identyczny krok co do POCO. Linia (chociaż w tym przypadku to nieco przesadzone określenie) sartfonów stworzona w 2018 roku od teraz ma być odrębną marką. Potwierdził to Manu Kumar Jain, CEO Xiaomi India.Posiadasz uszkodzony smartfon POCO i myślisz , ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Pocophone F2 Pro, Xiaomi POCO X3 czy wszystkich innych telefonów z serii POCO phone? Te informacje znajdziesz na naszej stronie, a jeśli nie znajdziesz to skontaktuj się z nami w celu wyceny naprawy Twojego smartfona POCO phone!

Wymiana zbitej szybki Xiaomi POCO

W naszym profesjonalnym serwisie naprawimy na miejscu Twój telefon Poco od Xiaomi w bardzo szybkim czasie już od 1h z gwarancją nawet na 6 miesięcy!

Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO

Tak więc jeśli masz na przykład zbitą szybkę czy uszkodzony wyświetlacz bądź pęknięty ekran, zbitą tylną klapkę lub nie działa aparat tylna kamera, nie słychać rozmówcy podczas rozmowy lub Ciebie w słuchawce, urządzenie się nie ładuje się prawidłowo lub Twój telefon wymaga wymiany baterii na nową – nie musisz się martwić pomożemy naprawić Twój telefon POCO. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu i kosztów naprawy smartfona.

Wymiana baterii Xiaomi POCO

Wykonamy serwis Twojego telefonu Xiaomi POCO w najkrótszym możliwym czasie, w najlepszej dla Ciebie cenie oraz z najwyższą starannością!

Naprawa wszystkich telefonów firmy POCO
POCO M3 4/128GB Cool Blue
POCO M3 4/128GB Power Black
POCO M3 4/128GB POCO Yellow
POCO M3 4/64GB Cool Blue
POCO X3 NFC 6/64GB Shadow Grey
POCO M3 4/64GB POCO Yellow
POCO X3 NFC 6/128GB Cobalt Blue
POCO M3 4/64GB Power Black
POCO X3 NFC 6/128GB Shadow Grey
POCO F2 Pro 6/128GB Phantom White
POCO X3 NFC 6/64GB Cobalt Blue
POCO F2 Pro 6/128GB Cyber Grey
POCO F2 Pro 6/128GB Electric Purple
POCO F2 Pro 6/128GB Neon Blue
POCO F2 Pro 8/256GB Electric Purple
Pocophone F1 128GB Grey
POCO F2 Pro 8/256GB Cyber Grey
Pocophone F1 64GB Rosso Red
Pocophone F1 64GB Steel Blue
Pocophone F1 64GB Steel Blue
Pocophone F1 128GB Grey
Pocophone F1 6/64GB Graphite Black
POCO F2 Pro 8/256GB Phantom White
POCO F2 Pro 8/256GB Neon Blue


Adres strony: https://nr6.pl
Dzielnica: Bemowo

Contact seller Udostępnij

Przydatne informacje

Pozostałe darmowe ogłoszenia

 • Telefony iPhone Apple
  Telefony iPhone Apple
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 500.00 PLN

  Apple. Założę się, że nie pomyślałeś o jabłku. Nawet jeśli biegle mówisz po angielsku. W głowie masz obraz smukłego iPhone. Czujesz trudną do opisania ekscytację produktem, który służy do codziennego użytku. Teoretycznie może być zastąpiony przez urz...

 • Serwis Realme
  Serwis Realme
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 386.00 PLN

  Realme wkracza stanowczym krokiem na Polski rynek. Marka została wyodrębniona z zakorzenionej już marki Oppo. Do tej pory Smartfony Realme dostępne były głównie w Indiach gdzie cieszą się ogromną popularnością. Producent planuje powtórzyć swój sukces...

 • Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Wymiana Baterii SAMSUNG S8 SM-G950
  Serwis - Warszawa (Mazowieckie) - Luty 11, 2021 179.00 PLN

  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfona. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność...